Domů / Andělé

ANDĚL RŮŽENÍN


Žádné hodnocení. Kód: 108
Měděný, ručně výrobený a krásně propracovaný andílek s růženínem. Vhodné jako krásný dárek nebo dekorace i na vánoční stromeček. Náš TIP - Zvěste andílka pro štěstí jako ozdobu na zeď nebo na vánoční větvičku. Jistě potěší.
Dostupnost: SKLADEM
165 Kč , plus doprava
Doba dodání: 3 Dny
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
ANDĚL RŮŽENÍN

Andělé nás doprovázejí jako naši ochránci nejen na cestách a při důležitých událostech, ale i v běžném životě při jakékoliv činnosti. Ochranný anděl pak slouží především jako ochrana před negativními vlivy okolí na naši psychiku i tělesnou schránku.Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravování.O růženínu se udává, že nás učí trpělivosti při řešení problémů a sebelásce. Údajně dodává sílu k odpuštění a oživuje fantizii a tvůrčí myšlení. Odbourává prý zlost, stracha pocit viny.a pomáhá přijímat nezbytnosti změn. Svou barvou údajně podněcuje energii.

Popis

  • měděný drát  ve tvaru anděla s korálky, ruční výroba, krásně propracovaný
  • kámen: růženín
  • výška anděla: 20cm
  • šířka: 19cm
  • uvedená cena je za 1 kus andělíčka
  • vhodné jako krásný dárek nebo dekorace
  •  

Měď  je ušlechtilý kovový prvek načervenalé barvy, používaný člověkem již od pravěku. v pozdní době kamenné, zvané eneolit se začala měď těžit, tavit a zpracovávat vedle dosavadních kamenných industrií a předznamenala tak nástup doby bronzové. Nejstarší doklady o tavení tohoto kovu v primitivních pecích, v nichž se topilo datlovými peckami nebo suchým trusem, pocházejí z 3. tisíciletí ze severní Mezopotánie.Měď jako silný protizánětlivý prostředek používal i velký Hipokrates, který je nazýván otcem dnešní medicíny. Též ji léčebně používali již ve strém Řecku. O léčivých účincích mědi věděli také v Tibetu a Číně.

Růženín. svou jemnou a lehkou růžovou barvou kamene v nás probouzí cit, ženskou něžnost, přátelství. a oddanou lásku. Díky těmto vlastnostmi se hodí pro nesmělé milence, kterým pomáhá otevřít srdce a projevit lásku. Proto je považován za kámen srdce a lásky. Růženín zvyšuje naše jemné vibrace a tím umožňuje hlubší vnímání různých druhů umění, zvláště pak hudby.

Specifikace
Šířka 21 cm
Výška 20 cm
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.