Domů / Andělé

ANDĚL S KŘIŠŤÁLEM


Žádné hodnocení. Kód: 127
Měděný, ručně výrobený a krásně propracovaný andílek s křišťálem. Vhodné jako krásný dárek nebo dekorace. Náš TIP - Zavěste andílka pro štěstí na vánoční větvičku nebo na zeď. Dotvoří milou vánoční atmosféru a jistě potěší.
Dostupnost: SKLADEM
155 Kč , plus doprava
Doba dodání: 3 Dny
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
ANDĚL S KŘIŠŤÁLEM

Andělé nás doprovázejí jako naši ochránci nejen na cestách a při důležitých událostech, ale i v běžném životě při jakékoliv činnosti. Ochranný anděl pak slouží především jako ochrana před negativními vlivy okolí na naši psychiku i tělesnou schránku.Křišťál symbolizuje světlo na zemi, jeho očistnou a léčivou energii. Křišťál je “kámen kamenů”. Působí jako filtr, odebírá nám negativní energii a nabíjí nás tou pozitivní. Křišťál nám dodává životní rovnováhu, posiluje naší energii, nabíjí nás životodárnou energií a je vhodný pro meditaci.

Popis

  • měděný drát  ve tvaru anděla s korálky, ruční výroba, krásně propracovaný
  • kámen: křišťál
  • výška anděla: 17cm
  • šířka: 19cm
  • uvedená cena je za 1 kus andělíčka
  • vhodné jako krásný dárek nebo dekorace

 

Křišťál je nejčistší forma skupiny drahých kamenů zvané Křemeny. Křemeny jako takové tvoří přibližně 60% povrchu zemské kůry, i přes to je čistý křišťál velmi vyhledávaný mezi sběrateli minerálů i lidmi zajímající se o přírodní léčitelství.

Nemůžeme se divit starověkým Řekům, že si mysleli, že je křišťál zklamenělý led posvátných vod, neboť vybroušený krystal křišťálu působí až nadpozemsky božsky. Křišťálem byly jistě fascinovány původní obyvatelé Ameriky Majové, kteří dokázali vybrousit křišťálovou lebku o přibližné velikosti 20cm velmi podobnou křišťálové lebce na obrázku uprostřed.

V esoterice je křišťál označován za kámen kamenů. Jeho největší působení je v čakře čela, kde nám ukazuje boží světlo a vede nás na jeho cestu. Křišťál ale velmi dobře působí na všechny energetické zóny na těle (čakry), které léčí a nabíjí je pozitivní energií.

 

Měď  je ušlechtilý kovový prvek načervenalé barvy, používaný člověkem již od pravěku. v pozdní době kamenné, zvané eneolit se začala měď těžit, tavit a zpracovávat vedle dosavadních kamenných industrií a předznamenala tak nástup doby bronzové. Nejstarší doklady o tavení tohoto kovu v primitivních pecích, v nichž se topilo datlovými peckami nebo suchým trusem, pocházejí z 3. tisíciletí ze severní Mezopotánie.

Měď jako silný protizánětlivý prostředek používal i velký Hipokrates, který je nazýván otcem dnešní medicíny. Též ji léčebně používali již ve strém Řecku. O léčivých účincích mědi věděli také v Tibetu a Číně.

Specifikace
Šířka 19 cm
Výška 17 cm
S tímto zbožím kupují
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.