Domů / Motýli

MOTÝL


Žádné hodnocení. Kód: 1000
Měděný, ručně výrobený a krásně propracovaný motýl s hematitem a korálky. Vhodné jako krásný dárek nebo dekorace. Náš TIP - Zavěste motýla na váš lustr nebo do okna. Bude vám tam poletovat pro radost.
Dostupnost: SKLADEM
760 Kč , plus doprava
Doba dodání: 2 - 3 Dny
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
MOTÝL

Motýl je také jedním z nejvíce inspirujíících symbolů zvířecího světa, který přesně zná správný čas pro opuštění pohodlí a omezení svého zámotku, a který vyletí svobodně do světa. Je symbolem optimismu a vědomí, že po těžším období, které je třeba překonat s hlavou hrdě vztyčenou, bude lépe.
Odnepaměti fascinuje motýl člověka svým úchvatným zevnějškem. Ladně poletující křehounké stvoření, ozdobené křídly těch nejkrásnějších variací barev.Hematit je vhodný k meditacím, během nich kolem nás vytváří ochranné pole, které nás chrání před negativní energií.

 

Popis

  • měděný drát  ve tvaru motýla, ruční výroba, krásně propracovaný s korálky
  • kámen: hematit
  • výška motýla: 18cm
  • šířka: 21cm
  • uvedená cena je za 1 kus motýla
  • vhodné jako krásný dárek
  • dekorace

 

Hematit nám dodává sílu a vitalitu, a to i v krizových chvílích, při vyčerpání či v nemoci. Aktivuje v nás skryté rezervy a dodává nám životodárnou energii. Také je nám oporou ve chvílích duševního vyčerpání a velkého stresu, pomáhá nám překonat nejistotu a beznaděj. Podporuje naši vůli, rozhodnost a odvahu. Harmonizuje naši psychiku. Dodává nám vnitřní klid, pocit bezpečí a ochrany Matky Země.

 

Měď  je ušlechtilý kovový prvek načervenalé barvy, používaný člověkem již od pravěku. v pozdní době kamenné, zvané eneolit se začala měď těžit, tavit a zpracovávat vedle dosavadních kamenných industrií a předznamenala tak nástup doby bronzové. Nejstarší doklady o tavení tohoto kovu v primitivních pecích, v nichž se topilo datlovými peckami nebo suchým trusem, pocházejí z 3. tisíciletí ze severní Mezopotánie.

Měď jako silný protizánětlivý prostředek používal i velký Hipokrates, který je nazýván otcem dnešní medicíny. Též ji léčebně používali již ve strém Řecku. O léčivých účincích mědi věděli také v Tibetu a Číně. Ruští léčitelé už velmi dávno používali měď na zhmožděniny, na rány, při bolestech hlavy, zad, cév, na záněty prsů, na hemeroidy, na záněty nosních dutin, při gynekologických onemocněních a při zápalu plic.

 

"Motýl, zvíře moci, symbol změny, kreativity, svobody, radosti a barev"  Ina Woolcott . Psyché (řecká bohyně, které vděčíme za kořen našeho slova psychologie) dostala jméno, které Řekové dali duši. Bylo to také řecké slovo, které původně znamenalo motýl. V raném řeckém umění byla tato bohyně, jako duše, představována motýlem.Časem začal motýl (psyche) symbolizovat duši a naše slovo psychosomatické znamená působení duše (či mysli) na tělo (které se řecky řekne soma).

Domorodí Američani pohlíží na motýla jako na symbol radosti. Živením se na květech pomáhají opylovat a tím dále šířit krásu. Motýlí oči se skládají z tisíců jednotlivých čoček. To jim poskytuje dar vidět obraz jasně. Mohou vnímat ultrafialové vlnové délky, což u lidí
v symbolu motýla naznačuje jasnovidecké schopnosti. Anténa motýla má na každém konci malé výčnělky, které mají pomáhat v orientaci. Pokud anténa chybí, létá motýl v kruhu a není schopen najít cestu. Pokud je motýl váš spojenec, musíte vždy zůstat vědomě spojeni s jeho duchem, abyste mohli naplnit své cíle.

Motýl je symbolem změny, duše, kreativity, svobody, radosti a barev. Jeho moc spočívá
v transformaci, změně tvaru a evoluci duše. Představuje prvek vzduchu, který se rychle mění a jeho pohyb je vždy ladný. Motýli jsou posly okamžiku a mají spoustu barev. Studiem těchto barev si můžete pomoc s odkrytím motýlího poselství pro vás. Upomíná nás, abychom nebrali věci příliš vážně, vzchopili se a pokračovali. Učí nás, že růst a transformace nemá být traumatickou zkušeností. Může to být radostné. Motýli mají schopnost růst a měnit se, opouštět bezpečí svého zámotku, aby objevili nový svět v nové formě, beze strachu, s důvěrou ve svá nevyzkoušená křídla, kdy létají bez jakýchkoliv pochyb v jejich mysli.

Specifikace
Šířka 21 m
Výška 18 m
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.